Rezivo

MAHOLZ je dodávateľom konštrukčného dreva, ktoré je určené najmä pre stavebné konštrukcie. Ponúkame možnosť pohodlne si objednať stavebné rezivo určené predovšetkým na stavbu krovov, altánkov ale aj pre ostatné tesárske stavby. Naše rezivo je čerstvé, čisté, zdravé, ostrohranné, bez napadnutia škodcami, bez hniloby a bez plesní. Rezivo dodávame ohobľované a s povrchom po reze, rezivo stolársketesárske rezivo . 

Na výber je rezivo s kôrou (neomietané), zbavené kôry a bočných oblín (omietané), rezivo v surovom stave (vlhké, nesušené), prípadne sušené (vysušené v sušiarni na želanú vlhkosť).

Ponúkame stavebné rezivo :

  • s kôrou (neomietané),
  • zbavené kôry a bočných oblín (omietané),
  • v surovom stave (vlhké, nesušené).


     
Rezivo 1 Rezivo 2 Rezivo 3 Rezivo 4 Rezivo 5 Rezivo 6 Rezivo 7 Rezivo 8 Rezivo 9 Rezivo 10
Banská Bystrica, Bernolákovo, Bratislava, Brezno, Gánovce, Galanta, Hranovnica, Hrubá Borša, Chorvátsky Grob, Ivanka pri Dunaji, Jelšava, Šenkvice, Šumiac, Žakovce, Železník, Lučivná, Malinovo, Michalová, Nitra, Nová Dedinka, Nová Lesná, Plešivec, Poprad, Revúca, Rimavská Sobota, Senec, Sirk, Spišská Teplica, Stará Lesná, Starý Smokovec, Svätý Jur, Svit, Tatranská Lomnica, Telgárt, Tisovec, Tomášov, Tornaľa, Vajnory, Veľká Lomnica, Veľký Biel, Veľký Grob, Veľký Slávkov, Veľké Uľany, Vernár, Viničné, Voderady, Vysoké Tatry, Zlaté Moravce, Zvolen a ostatné.